jigolo
26 Şub
admin 1 Yorum

Partner Anıları

partner hikayeleriSizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim. Öncelikle sizlere kendimi tanıtayım, adım Taner. 22 yaşındayım Manisa’da yaşıyorum, kendime pek güvenim yok aslında dış görünüş açısından, ama performans konusun’da etkili olduğumu düşünüyorum. Zaten insanlarında ihtiyaçlarının bu yönde olduğunu düşündüğüm için Jigolo Kayıt yaptırmaya karar verdim. Sürekli beklenti içinde bekledim üye olduğum sitedeki yetkili bayanı aradım. Oda bana gold üyelik de memnuniyet duyacağımı söyledi, bende bunu kabul ettim ve gold üyelik yaptırdım. Aradan bir gün geçti ve telefonlarım sürekli çalmaya başladı. Sonunda bir Olgun Bayan aradı ve konuştuk, bir birimize resimlerimizi attık oda çekindiğini söyledi. İlk defa böyle bir şey yapacağını söyledi, bende bana güvenmesini, benimde aynı şeylerden çekindiği söyledim. Bu azda olsa bana karşı güven sağladı, bayağı konuştuk sıcak kanlı olması beni rahatlattı. Birbirimize karşı espriler yapmaya falan başladık, bu konuşma bayağı ilerledi. Buluşma yeri ayarladık ve telefonları kapattık. Otelde görüşme yapmak istemediğini, evinde görüşme yapmak isteğini söyledi ve bende kabul ettim. Oturduğu semt benim evime 2 saat uzaklıktaydı yola çıktım. Evini bir türlü bulamadım, aradım beni karşıladı. Benden uzundu bu beni biraz utandırdı, sonra evine geçtik yemek masası hazırdı. Masada eksik hiç bir şey yoktu çok becerikli olduğu belli oldu. Sürekli gözlerimin içine bakıyordu, buda beni tahrik ediyordu. Yemeği yedik bir şeyler içmek istedi ama kullanmadığımı söyledim, o zaman performansından korkulur dedi. Bu laf bizim ikimizide olayın içine sürükledi. Artık dayanamıyordum, direk onu kucağıma aldım ve yatağın üstüne attım. Giydiği  taytı çıkarmaya bile zaman vermedim dudaklarına yapıştım. En İyi Jigolo nun ben oluğumu, onu bulutların üstünde unutamayacağı bir gece için kendini bana teslim etmesini söyledim. Ve gece boyunca bitmek bilmeyen performanslımla onu kendime hayran bırakmayı başardım. Sabah olduğunda gecenin verdiği yorgunluktan uyanamıyor du. Kahvaltı hazırladım ve onu öperek uyandırdım. Bu onu çok mutlu etti ve Jigolo Arayan Olgun Bayanları bana yönlendireceğini söyledi. Ücreti kendi yüksek verdiği bu geceyi unutmayacağını ve ne olursa olsun telefonumu sürekli açık tutmamı istediğini söyledi ve evinden ayrıldım. Sizde kendinize güveniyorsanız Jigolo Olmak için zaman kaybetmeyin.

Merhaba ben Gönül. 44 yaşında oldukça bakımlı ve zevkine düşkün bir Bayanım. Eşimin beni sık sık aldattığını öğrendikten sonra, ona olan hırsımı bende sık sık Jigolo kiralayarak almaya çalışıyorum. Evet, belki ilk duyduğunuzda doğru olmadığını düşünebilirsiniz. Kocamı boşamak istemiyorum. Çünkü çok zengin ve bana kaliteli bir hayat sağlıyor. Değişiklik istediğinde başka Bayanlarla birlikte olmak ona haz veriyor. Artık bende aynı şekilde düşünmeye ve yaşamaya başladım. Ben yeni yeni Jigololuk yapmaya başlayan, genç yaştaki erkeklerden daha çok hoşlanıyorum. Partner seçimi yapmam gerektiğinde, Jigolo Sitelerine girerek beğendiğim bir Jigoloyu arıyorum ve randevulaşıyorum. Prensip olarak ve güvenlik açısından sorun yaratmayacak bir otelde rezervasyonumu yaptırıp, randevulaştığım taze Jigolo ile keyif üstüne keyif yaşıyorum. Bu olayı aslında cinsel ihtiyacımı karşılamak için değil, kocama olan hırsımı alabilmek için yaşıyorum. Onun parasıyla onu aldattığım için ayrı bir zevk alıyorum nedense. Zaman zaman Jigolo Arayan Bayanlar için deneyimlerimi buradan sizlerle paylaşacağım.

"Partner Anıları" yazı için 1 yorumyapılmış.

  1. umut dedi:

    Bu hikaye ama ben bizzat size gerceğini yaşatacağım. E-maıl adresim bu. Jigolo İsteyen Bayanlar [email protected] adresimden bana mail ile ulaşın. Doruklarda uçalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
 
 
Yukarı Çık